09:00 - 18:00


info@cetinel.av.tr

0(312) 230 48 52


0(312) 231 36 99

Facebook

Twitter

Search
 

Avukat Serkan HALICI

1985 yılında Ankara’da doğan Av. Serkan HALICI Lisans Eğitimini Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayarak 2010 yılında mezun olmuştur. Fakültede eğitim aldığı sırada iki sene Goethe Institut almanca yoğun kurs programına katılmış ve devamında yaklaşık 3 ay süreyle Almanya’nın Freiburg şehrinde dil eğitimine devam ederek kursu başarıyla tamamlamıştır.Av. Serkan HALICI

Mezun olduktan sonra iş yoğunluğu ve çeşitliliği oldukça fazla olan çeşitli hukuk bürolarında çalışan Av. Serkan HALICI, yaptığı işe verdiği değer ve müvekkillere en iyi şekilde hizmet verme anlayışı ile bir takım sertifika ve meslek içi eğitim programlarına katılmıştır.

Bunlardan bazıları şu şekildedir: Kamu İhale Hukuku Sertifikası (Ankara Barosu) , Avrupa Birliği Seminerleri Eğitim Sertifikası (Ankara Barosu-ELSA), Bilişim Hukuku Sertifikası (Ankara Barosu), CMK Eğitim Semineri (Ankara Barosu), Tüketici Hukuku Sertifikası (Ankara Barosu) , Aktüerya Hukuku ve Bilirkişilik Eğitimi (Hacettepe Üniversitesi), Arabuluculuk Eğitimi (Hacettepe Üniversitesi), Adli Tıp Eğitim Semineri (Ankara Barosu) 2011 yılından bu yana avukatlık hizmetini yürütmekte ve 2013 yılından itibaren Ankara Barosu Adli Yardım Merkezi üyeliği görevini sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Av. Serkan HALICI Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Kamu İhale Mevzuatı, İdare Hukuku, Ceza Hukuku alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Bununla birlikte, bir çok alanda sosyal ve sportif faaliyetlerde bulunan Av. Serkan HALICI 2012-2016 yıllarında Türkiye Dağcılık Federasyonu Disiplin Kurulu üyeliği görevini icra etmiştir.